Фільм «Номери» за однойменною п’єсою колишнього політв’язня та режисера Олега Сенцова виходить у кінопрокат з 19 листопада.

Напередодні в Одесі та Львові відбувся допрем’єрний показ стрічки. «Номери» — це повнометражний художній фільм, це розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю — Нулю.

Фільм посилається до суворого порядку в колонії в Сибіру або в інших російських в’язницях. А от виконавцю ролі Дев’ятого Олег Сенцов запропонував відчути ув’язнення на собі й надіслав актору лист.

Зйомки відбувалися, коли Олег Сенцов був у колонії. Але знімальна група розробляла фільм у тісній співпраці з ув’язненим режисером. Спілкувались електронною поштою, надсилали йому фотографії, листи та ідеї.

Стрічка «Номери», яку Сенцов назвав пародією на сучасне суспільство, внесена до однієї з програм цьогорічного Берлінського міжнародного кінофестивалю. Це традиційний майданчик, на якому порушуються гострі соціально-політичні питання.

Последние Новости

Смотреть все