Дев’яносто три кримінальних провадження відкрили правоохоронці Одеської області з початку цієї виборчої кампанії. Загалом же з 5 вересня до поліції надійшло 1 254 заяви про порушення виборчого законодавства. Поліцейські склали 197 відповідних протоколів.

На дільниці № 319 виборці не могли голосувати півтори години. Через спостерігача, яку не знайшли у списках, почалась плутанина. Члени комісії вирішили просто закрити дільницю, аби з’ясувати всі обставини.

А от комісія № 511324 розпочала роботу з дотриманням карантинних пересторог та у повному складі. Дільниця розташована на Фонтанській дорозі, 33. Тут зареєстровані 2 тисячі 323 виборці, 15 голосуватимуть вдома. На вході міряють температуру, зробили й спеціальні помітки, аби люди дотримувалися соціальної дистанції.

Також суворих карантинних заходів дотримуються в комісії № 511183 на вулиці Краснова, 9-Б. Члени комісії зазначають: цього разу явка значно нижча, ніж була 25 жовтня.

Слід зауважити, що приблизно дві тисячі правоохоронців забезпечують законність та правопорядок на Одещині під час другого туру місцевих виборів. Поліцейські, рятувальники та нацгвардійці посилено несуть службу у складі піших та автопатрулів, а також груп швидкого реагування.

Нагадаємо, повторне голосування відбувається на п’яти виборчих округах в Одесі, а ще в Затишанській, Курісовській, Стрюківській та Тузлівській об’єднаних територіальних громадах.