З криками та штовханиною мешканці Великого Фонтану намагаються потрапити до П’ятого апеляційного суду. Саме тут розглядають справу щодо забудови схилу на 13-й станції. Попри те, що засідання проходить у відкритій формі, слухачів не пускають до зали через вимоги карантину. Тож останні просто мітингують під будівлею.

Обурені мешканці Фонтану на чолі з громадськими активістами намагаються донести до всіх одеситів проблему забудови схилів. Люди впевнені: узбережжя належить усім містянам. І тут має бути зелена зона, а не житлова забудова.

Скандал довкола ділянки парку Ювілейний, що на 13-й станції Фонтану триває не перший рік. Саме тут під виглядом зміцнення схилу «Інтергал-Буд» намагається звести житловий комплекс La Mer. І хоча представники забудовника стверджують, що ніякого будинку тут не буде, — на сайті активно продають елітні квартири з видом на море. У цьому свавіллі одесити звинувачують міського голову Геннадія Труханова.

Активісти впевнені: забудовник підробив документи, аби звести житловий комплекс. Ще влітку суд першої інстанції заборонив будівництво на цій ділянці. Та забудовник вирішив оскаржити це рішення.

Одеські журналісти неодноразово фіксували, як на будмайданчику La Mer продовжують роботи попри заборону. За підсумком першого апеляційного засідання суд взяв перерву у справі через відсутність третьої сторони — представників міської влади.

Наступне судове засідання відбудеться вже після другого туру виборів міського голови, 26 листопада. Тоді й стане відомо, чи залишать одеситам їхню землю біля моря.

Последние Новости

Смотреть все