Уряд запровадив карантин вихідного дня та скасував адаптивний (відео)
Карантин всюди однаковий, а на вихідних — посиденьки вдома. Кабінет Міністрів запровадив нові обмеження.
11 Листопада 2020, 18:49В Україні скасували адаптивний карантин, і відтепер всі житимуть за правилами помаранчевої зони.
Це передбачає роботу на винос закладів харчування та закриття розважальних закладів. Громадський транспорт може перевозити лише сидячих пасажирів в масках. На масові заходи можуть приходити не більше ніж двадцять людей, те саме стосується навчальних груп.
«В нас ураганними темпами розповсюджується коронавірус. Це спостерігається не лише в Україні. Ви бачите, як діють європейські країни: вони переходять до повного локдауну», — заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
Кабмін також запровадив карантин вихідного дня. Він діятиме до 30 листопада. З суботи до понеділка працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки, заправки, фінансові заклади, пошта та громадський транспорт. Все інше має зупинити свою роботу.
Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв компенсації частини зарплат під час простою та державні програми підтримки для бізнесу.