В столиці бізнес прийшли підтримати сотні громадян, що працюють у ресторанній та розважальній галузях. Деталі розкаже спеціальний кореспондент 7 каналу Богдан Красавцев.

Кілька десятків підприємців Одеси, які працюють у сфері ресторанного бізнесу, також прийшли до обласної адміністрації. Люди кажуть: у разі введення обмежень на роботу у вихідні не зможуть покрити навіть оренду приміщень. Адже основний заробіток рестораторів припадає саме на вікенд.

З початку пандемії підприємці зазнають збитків. Надія Чебанова, власниця популярного в Одесі ресторану, каже: у період жорсткого карантину могла хоча б домовитися про зниження орендної ставки. У разі введення жорстких обмежень лише на вікенд таких пільг підприємці не отримають.

Одеські ресторатори підтримали Всеукраїнську акцію протесту. Кажуть, основний заробіток робітників сфери громадського харчування припадає саме на суботу-неділю. Підприємці стверджують: дотримуються усіх передбачених пересторог. А ось з боку держави не мають жодних пільг. Тому знизилися доходи і найманих робітників.

Ресторатори говорять: їхній бізнес нині на межі виживання. Тим часом у парламенті подали законопроєкт, у разі ухвалення якого за перебування у приміщенні відвідувачів без масок з підприємців стягуватимуть до 5 тисяч гривень штрафу.

Последние Новости

Смотреть все