Хлопець спланував напад заздалегідь: коли батьки заснули, вдерся до них у кімнату та почав завдавати ударів ножем.

Поранені жінка з чоловіком змогли виштовхати сина з приміщення та встигли викликати допомогу. Проте парубок вибив вікно та накинувся на них знову.

Подружжя шпиталізували, але матір загинула за кілька годин у лікарні. За життя 45-річного батька борються лікарі.

Після нападу хлопець переховувався біля річки Дністер, там його і знайшли правоохоронці. Затриманий згодом провину визнав та пояснив, що скоїв напад, бо батьки не давали йому грошей та дорікали тим, що він ледачий.

«Швидка допомога доставила поранених до реанімаційного відділення, де жінка нажаль померла, а чоловік знаходиться у вкрай важкому стані. Вже вранці працівниками поліції молодик був затриманий», — повідомив начальник сектору кримінальної поліції Біляївського ВП ГУ НП в Одеській області Олександр Миргородський.

Останні новини

Дивитися все