«16 січня вже всі заклади мали перейти, зараз переходять приватні, на українську. І ми вирішили допомогти викладачам подолати цей бар’єр, допомогти їм перейти на українську мову», — прокоментувала ініціаторка проєкту «Навчай українською» Наталка Федечко.

«Якраз діти одеські готові говорити українською. Нам потрібно зусилля вкладати в наших дітей, бо з чистого листа завжди все робити набагато легше. Починаєш з дитиною говорити українською змалечку — і сприйняття зовсім змінюється. Дуже важливо робити українську популярною серед дітей, щоб їм хотілося слухати українську музику, дивитися фільми, україномовних блогерів», — зазначила телеведуча Марічка Падалко.

У фейсбуку вже створили групу проєкту «Навчай українською». Там учасники обговорюють челендж та діляться цікавими новинами щодо розвитку української мови. Долучитись може кожен охочий.

«Ні в якому разі не потрібно залучати силу, тиск і звинувачувати тих людей, які не говорять українською мовою, що вони якісь не такі, що вони погані, що вони інші. Спонукати потрібно позитивом», — підкреслив лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Також у фейсбук-групі час від часу з’являтимуться цікаві завдання. А ще — мотиваційні відео для покращення знань з української мови. Найактивніші учасники челенджу у подарунок отримають зустрічі з зірками, сертифікати на навчання для викладачів, а ще рекламу свого гуртка у соцмережах та на радіо.

Последние Новости

Смотреть все