З плакатами стоять ті самі моряки, що й місяць тому, коли приїжджав президент Володимир Зеленський. Кажуть, хочуть бути почутими, адже якщо ситуація не зміниться, Україна ризикує залишитись без моряків і трьох мільярдів щорічного прибутку.

Приблизно пів сотні моряків намагаються привернути увагу до своїх проблем. Тренажерні центри для обраних, платні іспити та непомірні ціни на сертифікати.

Ще місяць тому Міністр інфраструктури Владислав Криклій висловився з цього приводу на сайті «Урядового порталу». Та пообіцяв розв’язати наявні проблеми. Але мітингувальникам цього недостатньо. Побоюються витоку даних, бо вважають електронний кабінет моряка ненадійним. Та додають: й досі мусять складати платні іспити у Моррічсервісі, тож стара система функціонує.

Більшість міжнародних компаній запрошує саме українських моряків, адже вони мають достатню кваліфікацію. Тепер ситуація може змінитись на гірше для нашої держави, — кажуть мітингувальники. Адже люди попросту мігрують туди, де їм не заважатимуть працювати.

Последние Новости

Смотреть все