Одесса
4 Co
USD

Зміни до правил розташування реклами винесуть на виконком (відео)

Тарифи на розміщення рекламних конструкцій в Одесі можуть підвищити майже на 50 %.

Також розмір вивісок на фасадах в історичному центрі міста планують зменшити до трьох квадратних метрів, стаціонарних — до чотирьох з половиною, а площу рекламних плівок на вікнах — до 30 %.

Внесення таких змін до розміщення рекламних конструкцій підтримали на громадських слуханнях, проєкт розглянуть на найближчому виконкомі.

За пропозицію депутата Терещука про обмеження реклами «Лотомаркетів» не проголосували.

«Нужно привязываться не только к размеру вывески, но и здания. Нужно устанавливать требования, чтобы только буквы размещали на прозрачной основе, чтобы было видно красоту нашего города. Это было одно из требований, второе — ограничить рекламу “Лотомаркета”. Город не может не замечать этой проблемы», — зазначив депутат міськради Вадим Терещук.

«Лотомаркетів» в Одесі приблизно чотири сотні, а петиція про обмеження їхньої реклами стала третьою в рейтингу. Однак в управлінні реклами кажуть, що не мають права втручатися у зміст.

«Его вопрос стоит так: ограничить один вид бизнеса в его правах. А другие: вот у вас “Лотомаркет” — вам А4, а у вас наливайка — вы можете завесить весь фасад. Такого не бывает. Мы можем в центре, например, ограничить, но все, все играют по одним правилам, все конструкции — не более трех метров», — повідомив начальник управління реклами Одеської міськради Віктор Панасюченко.

Нагадаємо, навесні вже проводили громадські слухання щодо змін до правил розміщення реклами, однак тоді не набрали кворум та провалили голосування.

9 июля, 2019 14:33