Генеральный прокурор в Одессе: о ремонте дорог и 2 мая без политики (видео)

Подрядчиков и чиновников, которые участвовали в махинациях со строительством и ремонтом дорог в Одесской области, привлекут к ответственности.

Такое заявление во время визита в Одессу сделал генеральный прокурор Украины Юрий Луценко. В качестве примера он привел ситуацию с дорогой государственного значения Кучурган – Беляевка – Маяки – Овидиополь.

«В 2015 році за 20 мільйонів гривень будівельна фірма нібито збудувала цю дорогу. Крім того, підписала угоду на трирічне обслуговування, утримання у якісному стані цієї дороги. Але вже через рік, у грудні 2016, Одеська служба автомобільних доріг, не чекаючи, знову підписує з нею договір на вже тепер 135 мільйонів гривень. Незважаючи на те, що фірма мала не тільки якісно побудувати дорогу, але і три роки обслуговувати її», – отметил генеральный прокурор Украины Юрий Луценко.

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко призвал не политизировать трагические события 2 мая в Одессе. «Я би звернувся до всіх одеситів для того, щоб цей день став днем пам’яті, а не днем протистояння. Одеса заслужила щастя, і треба вміти об’єднуватися – в горі особливо. Тому я б закликав до такої консолідованої людської поведінки без політики, а тим паче – політизованих зіткнень. Сподіваюсь, що хто-хто, а одесити так і зроблять», – отметил генеральный прокурор Украины Юрий Луценко.

20 апреля, 2018 18:41