Морской инфраструктурный британско-украинский форум проходит в Одессе (видео)

Впервые в Одессе проходит британско-украинский Морской инфраструктурный форум (Maritime Industries Forum).

Обе стороны обсудят вопросы сотрудничества в сфере бизнеса, финансов, консалтинга и портовой инфраструктуры. В Одесском регионе сосредоточено наибольшее количество портов. Это привлекает иностранных коллег для дальнейшего долгосрочного сотрудничества.

«Певні речі повинні змінитися внаслідок того, що Британія вийде з Європейського Союзу і з асоціації Україна-ЄС. Тому деякі речі повинні будуть змінитися. Але в цьому контексті хочу наголосити, що Україна залишається пріоритетною країною для Великої Британії, в тому числі в питанні встановлення двосторонніх торгових відносин», – заявила заместитель посла Великобритании в Украине Хелен Фейзи.

Украина и ранее сотрудничала с Британией. Наша страна для европейских коллег остается приоритетной.

«Для них важливі загальні умови, стабільне законодавство, стабільна політична система. Це те, на що в першу чергу вони звертають увагу. І, власне, гарантуючи великим інвесторам чесні правила гри, прозорість, відсутність корупції, ми отримуємо інвестиції в нашу державу», – сообщил министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян.

Морской инфраструктурный форум продлится два дня. За это время с британскими гостями обсудят стратегию развития портов до 2038 года, инвестиционные возможности и тренды морской индустрии.

«Це означає нові робочі місця, це означає збільшення заробітної плати, бо це приходять нові стандарти. Це означає розвиток не тільки галузі виключно інфраструктури нових портів, а і природної галузі, розвиток іншої інфраструктури і будівництво доріг, і решта», – подчеркнул председатель Одесской ОГА Максим Степанов.

22 марта, 2018 16:23