Кожна по 10 таблеток. Наразі вони під наглядом медиків. Що спонукало їх до цього кроку, поки не відомо. Участь у небезпечному експерименті дівчатка не визнають.

«Поліція Умані встановлює обставини отруєння двох восьмикласниць. Дівчата у стабільному стані, їхньому життю нічого не загрожує. Зараз ними займаються медики», — повідомила речниця поліції Черкаської області Зоя Вовк.

Наразі Правоохоронці встановлюють всі обставини й опитують свідків.

Нагадаю: аналогічним медпрепаратом отруїлися дві дівчинки у Боярці Київської області. Випити пігулки вони вирішили після того, як побачили в мережі заклик: ковтни 40 таблеток і подивись, що з тобою буде. В результаті одна з дівчаток померла.

Встановлено, що дівчатка вживали препарат Дротаверин. Директорку ліцею «Гармонія» Світлану Сушко з 18 лютого відсторонили На час проведення службового розслідування. Про це повідомив мер Боярки Олександр Зарубін. Розслідування триватиме до 17 березня з можливістю подальшого продовження.

Також міська рада створить комісію щодо забезпечення сталої виховної роботи в закладах освіти Боярської міської ради, щоб надати правову оцінку виконанню обов’язків адміністрацією ліцею.


на прямому зв’язку:
Дмитро Ревун, заступник начальника відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУ НП в Одеській області