Одесскому международному кинофестивалю быть! (видео)

Промо для Одесского международного кинофестиваля. Сегодня с самого утра на Потемкинской лестнице разместилась съемочная группа и звездные гости. Все они работают над созданием проморолика.

С его помощью команда ОМКФ хочет рассказать о современном украинском кино и показать невероятную Одессу. Уверены, так удастся привлечь ещё больше зрителей, а с ними и туристов.

«Цю фішку впроваджують в багатьох країнах світу на фестивалях, навіть в маленьких містечках, що говорити про Сполучені Штати Америки, для того, щоб мали ще й туристичну мету, всі покази, зараз чудовий шанс. COVID — це не провал всього, треба сприймати в житті такі факапи, як можливість. Команда Одеського фестивалю саме такою можливістю і скористається», — отметила ведущая фестиваля, актриса Янина Соколова.

Несмотря на трудные для кино времена, фестиваль решили провести в онлайн-формате. Также планируется проведение традиционного open-air киноперформанса на Потемкинской лестнице, но с соблюдением всех рекомендаций.

«Звичайно, все, що вимагається для забезпечення власне соціальної дистанції, і всі вимоги МОЗ ми будемо виконувати. Звичайно, є вже розмітка, ми її бачимо вже тут, на Потьомкінських сходах, власне для того, щоб вказувати на соціальну дистанцію. Для нас теж це важливо, щоб максимально безпечно показ відбувся. Тому тут повинна бути свідомість у людей, але з боку організаторів ми забезпечимо все, що можемо», — заявила генеральний продюсер ОМКФ Юлия Синькевич.

Из-за карантина 11-й ОМКФ пройдет осенью, с 25 сентября по 3 октября, в онлайн-формате.

15 сентября, 2020 22:23