Одеські копи штрафують порушників карантину (відео)

Зупиняють маршрутки та виписують водіям протоколи за порушення.

Після посилення карантинного режиму громадський транспорт перевіряють одеські патрульні та співробітники Укртрансбезпеки. З самого ранку до них долучилась і наша знімальна група.

У годину пік біля Старосінної площі патрульні зупиняють низку переповнених автобусів. Все через посилення карантинних заходів.

Одне з обмежень передбачає зменшення кількості пасажирів до кількості місць для сидіння у громадському транспорті. І звичайно, всі обов’язково повинні бути у масках.

Але містяни дедалі частіше нехтують правилами безпеки. Зрештою крайніми залишаються водії маршруток.

Крім копів, до рейду долучились представники Укртрансбезпеки. Вони додатково перевірили наявність відповідної документації щодо здійснення перевезень. Порушення виявили й тут.

Звичайно, таким станом речей невдоволенні водії автобусів. Адже їм незрозуміло, чому вони повинні нести відповідальність за пасажирів, які самі не хочуть користуватись масками та переповнюють маршрутки.

Далі запрацювало одеське «сарафанне радіо». Щойно патрульні зупиняють декілька маршруток, як водії наступних одразу висаджують зайвих пасажирів прямісінько перед місцем облави. А самі люди удають, що нічого не відбулося і вони нічого не знають.

Інші ж містяни просто не розуміють, чому влада вводить обмеження, але ніяк не допомагає одеситам.

Своєю чергою ми ще раз нагадаємо: карантин в Україні, хоча й адаптивний, але все-таки триває. Відповідальність за дотримання усіх норм лежить на кожному громадянину. Ніхто не гарантує, що наступного разу копи не зупинять саме вашу маршрутку і не оштрафують саме вас. І це вже не кажучи про безпеку вашого ж здоров’я.

24 июня, 2020 19:38