Як працюють одеські музеї після послаблення карантину (відео)

Із послабленням карантину в Україні відкрили ще й музеї.

Про те, як зараз вони працюють в нашому місті та чи приймають відвідувачів, розповість Богдан Гроза.

З послабленням карантину музеї відновили свою роботу. Але відвідувачів прийматимуть лише у разі дотримання усіх санітарно-епідеміологічних норм. Співробітників повинні забезпечити масками, рукавичками та дезінфекторами, а на вході до закладу проводити термоскринінг. За словами заступника музею Катерини Міхейцевої, це досить складно організувати, оскільки одеський музей не настільки колосальний за своїм масштабом для того, щоб перекривати якісь зали та проводити швидкі оперативні прибирання, і, на жаль, не володіє тим штатом людей.

Ще одна проблема, з якою зіткнулися співробітники: питання того, як їм дістатися на роботу, а відвідувачам — до музею. Адже поки що кількість маршрутів замала, ще й потрібні перепустки. Втім, працівники музеїв не сидять склавши руки: хтось проводить екскурсії онлайн, хтось творчі зустрічі чи навіть пленери. Один з таких влаштували у Музеї сучасного мистецтва. До проєкту залучили відомих митців та молодих художників.

Попри відсутність відвідувачів співробітники музеїв продовжують вигадувати нові проєкти. Сподіваються, що незабаром з’явиться можливість влаштовувати офлайн-екскурсії.

12 мая, 2020 19:23