Теплодарці вимагають не приєднувати їх до Маяків (відео)

Зі скандалом та без журналістів. Теплодарці приїхали до Одеської обладміністрації та вимагали не приєднувати їх до Маяківської ОТГ.

За словами протестувальників, це незаконно, бо Теплодар — місто обласного значення, тож приєднати його до села Маяки неможливо. Людей обурило те, що рішення про це ухвалювалося без їхньої участі.

Мітингувальники намагалися потрапити до обласних чиновників, однак пустили не всіх, а от журналістам заходити заборонили зовсім.

Під стінами обласної адміністрації збираються люди. Вони приїхали з Теплодару з’ясувати в чиновників, як для них завершиться процес децентралізації. Мер міста Михайло Жовнір днями в інтернеті побачив інформацію про те, що Теплодар хочуть приєднати до Маяківської ОТГ. Офіційної інформації про це немає, але люди вирішили діяти на випередження, бо ні до кого приєднуватись взагалі не хочуть. Згодом міський голова Теплодару пішов на перемовини до обласної адміністрації.

Закритий формат зустрічі обурив депутатів та містян, які вийшли на протест. Втім, потрапити всередину обладміністрації їм вдалося не одразу. До людей вийшов Дмитро Радулов, директор обласного департаменту економічного розвитку. Спершу він запропонував обрати трьох представників для перемовин, однак така вибірковість протестувальників обурила. Тож довелося пропустити депутатів.

А от журналістів та мешканців Теплодару до будівлі ОДА не впустили.

18 мая, 2020 17:13