Стартував перший етап адаптивного карантину (відео)

Перший адаптивний період виходу з карантину стартував сьогодні в Україні.

З 14 години відновили внутрішнє регіональне сполучення. Дозволили також проведення спортивних заходів без глядачів та відкрили готелі.

Проте й досі залишаються заборони на перебування на вулиці без маски, відвідування театрів та кінотеатрів. Закриті для відвідування й торгові центри, проте, парадоксально, в них відкриті магазини.

Епідеміологічна ситуація в регіоні щодня поліпшується, кажуть в обласній адміністрації. Одеська область посідає 14 місце серед усіх регіонів за розповсюдженням COVID-19.

В облдержадміністрації повідомляють: усього вилікувались 115 осіб, а 70 % пацієнтів хворіють вдома, тобто мають легкі форми перетікання вірусної інфекції.

Поки лише готуються до послаблення дитячі садочки. Їх обіцяють відкрити вже 1 червня, тобто під час другого адаптивного етапу. Батькам вже озвучили вимоги, за яких їхні малюки зможуть повернутись до дитсадків.

У спільноті «Батьки SOS» у фейсбуку на такі вимоги відреагували негативно. Чиновники ж кажуть: іншого виходу немає. Лише так можуть впевнитись, що батькам дійсно потрібен дитячий садок, щоб почати працювати.

22 мая, 2020 17:18