Справу про напад, яку не розслідували три роки, закрили (відео)

Справу експомічника директора порту «Чорноморськ» Володимира Букача закрили без його відома.

Нагадаємо, близько трьох років тому на Букача скоїли напад через розкриття ним корупційних схем у роботі порту. Внаслідок побиття чиновник отримав другу групу інвалідності.

Адвокатка потерпілого стверджує: правоохоронці Чорноморська навмисне перешкоджали розвитку справи. Також вона додає, що слідство всіляко намагається відвести версію про замах на Букача.

«Мы 29 апреля этого года случайно узнали о том, что еще в декабре было закрыто уголовное производство в Ильичевском отделении полиции, куда дело было передано за подследственностью. Мы об этом не знали, хотя Владимир Букач был признан потерпевшим, мы всячески старались инициировать это дело», — повідомила адвокатка Володимира Букача Світлана Дідуренко.

«Я подвергся нападению, у меня была пробита голова, поломана в двух или трех местах челюсть, я потерял сознание. На сегодняшний день я инвалид второй группы, периодически могу потерять сознание, то есть состояние у меня ухудшается, хотя мне говорили врачи, что будет лучше», — розповів експомічник директора порту «Чорноморськ», потерпілий Володимир Букач.

Нагадаємо, напад на Володимира Букача стався 31 липня 2017 року. Того дня він як помічник директора порту їхав у відрядження до Києва.

15 мая, 2020 17:25