Під цілодобовим домашнім арештом за службову недбалість (відео)

Запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту обрали для викладачки коледжу економіки, права та бізнесу Ірини Таранової. Її підозрюють в службовій недбалості, яка призвела до пожежі й загибелі 16 людей четвертого грудня 2019 року на вулиці Троїцькій.

«Встановлено, що саме в її службовому кабінеті розпочалась пожежа, вона залишила електроприлад без нагляду і це стало причиною того, що сталась пожежа і були спричинені тяжкі наслідки. За версією досудового слідства, це безпосередньо прилад для підвищення температури повітря у приміщенні, тобто обігрівач», — заявив прокурор Євген Антощук.

Окрім арешту, Ірині Тарановій заборонили спілкуватись з колегами, адже дехто з них також під слідством. Адвокат підозрюваної каже: педагог і досі викладає в університеті і їй просто необхідно спілкуватись з колегами. Тож обіцяють подавати апеляцію.

«То, что написано в ухвале, о том, чтобы она не общалась с коллегами, а она преподаватель, это не совсем правильно. Она продолжает преподавать в “Зуме”, в режиме “Зума”», — повідомила адвокат підозрюваної Ганна Дубровська.

18 мая, 2020 19:40