Підсумки пресконференції Зеленського (відео)

Просто неба в Маріїнському парку на спеціальній пресконференції Володимир Зеленський підбив підсумки свого президентства.

Рівно рік тому відбулася інавгурація нового очільника держави. З того часу до президента назбиралося чимало запитань.

Іпотека під 10 % вже найближчим часом, 25 тисяч кілометрів нових доріг, 25 спортивних комплексів в кожній області. Такі грандіозні плани озвучив на пресконференції президент України Володимир Зеленський.

Дуже влучно пролунали плани щодо будівництва нових мостів: на це планують витратити 3 мільярди доларів. Адже саме сьогодні обвалився проліт 120-метрового мосту через Каховське водосховище.

Також Зеленський заявив, що на експрезидента Петра Порошенка чекає вирок. Йдеться про аудіоматеріали, які вчора оприлюднив нардеп Андрій Деркач. За його словами, вони можуть свідчити про вплив ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена на п’ятого президента України Петра Порошенка та ухвалені ним рішення. Голова парламенту Дмитро Разумков раніше заявив, що нардепи ініціюють створення тимчасової слідчої комісії щодо аудіоматеріалів Деркача.

А от в разі лобіювання партією «Слуга народу» інтересів комерційних груп впливу Верховна Рада може достроково припинити свої повноваження.

Місцеві вибори відбудуться, якщо закінчиться епідемія коронавірусу.

До речі, другий етап медичної реформи президент вважає за необхідне переглянути. Є проблеми і з освітою.

А телеканалам та іншим ЗМІ Зеленський запропонував «ще раз проговорити» питання мовних квот.

20 мая, 2020 18:59