Підсумки першого місяця другої хвилі медреформи (відео)

Хворих на коронавірус пацієнтів лікуватимуть за кошт держави. Міністерство охорони здоров’я ухвалило нові тарифи для пацієнтів з COVID-19.

Усі кошти за надання медичних послуг держава буде перераховувати через Національну службу здоров’я України за чотирма пакетами, а саме: за роботу мобільної бригади, екстрену та стаціонарну медичну допомогу. Окремий пакет зробили для лікарень, які лікували хворих на коронавірус, хоча й не повинні були це робити.

«Четвертий пакет тимчасовий, він буде діяти протягом квітня. З нього можна буде заплатити за послуги, які були надані лікарнями пацієнтам хворим на коронавірус протягом квітня. Лікарні, які не ввійшли у перелік 240+, які затверджені Міністерством охорони здоров’я», — повідомила в. о. голови НСЗУ Оксана Мовчан.

До переліку цих закладів потраплять й лікарні в Одеській області, зокрема ті, що фінансуються за програмою НСЗУ.

За свою роботу у квітні всі ці медзаклади вже отримали кошти.

«Одеська область отримала майже 260 млн гривень, а Одеса посідає четверте місце серед міст України за розміром виплат — понад 180 млн грн. Одеський обласний онкодиспансер отримав у квітні 25,6 млн грн і цей заклад на другому місці за розміром авансу серед усіх понад 1590 спецзакладів охорони здоров’я», — зазначив заступник директора Південного департаменту НСЗУ Дмитро Самофалов.

6 мая, 2020 16:54