Портовики перекрили в’їзд в Чорноморськ через затримку виплат (відео)

Без грошей і надії на повернення до роботи: співробітники компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», яка з 2018 року орендує другий термінал Чорноморського морського порту, перекрили дорогу до міста.

Більше ніж пів року людям не виплачують зарплати. Протестувальники з плакатами ходили по пішохідному переходу біля зупинки «Залізнична станція». Поліція заздалегідь перекрила під’їзди до цього місця, щоб уникнути конфліктів.

Леонід Сейко майже пів життя працює в Чорноморському порту, ще кілька років — і чоловік мав вийти на пенсію. Та у 2018-му довелося перейти до компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн». Тоді цій фірмі передали в оренду другий термінал гавані. З того часу, за словами чоловіка, й почалися проблеми.

У розпачі співробітники фірми вийшли на мирну акцію протесту. Заручниками ситуації стали майже 200 осіб. Заборгованість перед ними становить понад 15 млн гривень, ще 50 млн фірма винна держпідприємству «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Протестувальники вимагають, щоб термінал повернули державному підприємству, а з ними повністю розрахувалися.

За словами портовиків, сьогоднішня акція попереджувальна, але якщо протягом 10 днів ситуація не зрушиться з місця, люди мають намір перекрити дорогу обласного значення, причому безстроково — до задоволення вимог.

18 мая, 2020 15:01