Польський узвіз, 9: мешканці поки що житимуть в гуртожитку (відео)

У будинку на Польському узвозі, 9, що обвалився два тижні тому, встановлять маячки контролю та підключать воду та світло.

Спостерігати за станом будівлі комунальники планують щонайменше 10 днів. Якщо не зафіксують деформації, деяким мешканцям дозволять повернутися.

Знімальна група 7 каналу побувала всередині будівлі та розповіла, в якому стані зараз квартири, що не постраждали від останнього обвалення.

Польський узвіз, 9. Тут більшість квартир вже багато років непридатні для проживання. Ситуація загострилася два роки тому: під час пожежі постраждали сходи та дах. Однак люди не з’їжджали, бо просто не було куди.

Майже два тижні тому, ввечері 7 травня, обвалилася права частина будинку. На щастя, ніхто не постраждав. Людей евакуювали та надали їм кімнати в гуртожитку на Корольова.

Ті, хто погодився, живуть там вже майже два тижні та чекають на висновки будівельної експертизи. Якщо маячки не покажуть деформації, мешканцям тих квартир, що не постраждали, дозволять за потреби зробити ремонт та заселитись назад.

Нагадаємо, за останні два місяці в Одесі сталось три масштабні обвалення: на Канатній, на Польському узвозі та на Торговій.

19 мая, 2020 19:02