Одесские патрульные опубликовали видео инцидента с собакой в Ванном переулке

Пресс-служба патрульной полиции в Одесской области опубликовала видео инцидента в Ванном переулке, где правоохранителям пришлось стрелять в собаку.

Напомним, по словам патрульных, они получили сообщение о мужчине, выгуливающем бойцовскую собаку без намордника, что угрожало гулявшим рядом детям. После прибытия правоохранителей, мужчина натравил животное на них, поэтому патрульным пришлось стрелять.

Собака, получившая ранения, выжила, её доставили в ветеринарную клинику.

Произошедшее вызвало резонанс в соцсетях и недовольство зоозащитников, обвинивших патрульных в «беспределе».

Собака – друг людини! Але трапляються випадки, коли наші менші друзі починають поводитися агресивно, тоді доводиться приймати рішучі дії, як і трапилося вчора. Вчора патрульні вимушені були використати зброю для знешкодження агресивного собаки, оскільки він накинулася на поліцейського. До поліції надійшло повідомлення про порушення правил вигулу собак. Заявник повідомив, що у Ванному провулку перебуває нетверезий чоловік з собакою, який без намордника та повідця. Чоловік схвильовано додав, що тварина кидається на дітей. Патрульні за лічені хвилини прибули на місце виклику та виявили порушника з собакою, на яких скаржились перехожі. Чоловік поводив себе агресивно, на вимогу інспекторів заспокоїти тварину й одягнути на неї повідець не реагував. Порушник нацькував собаку на патрульних, після чого тварина кинулась на поліцейського. На підставі статті 46 Закону України "Про Національну поліцію" (поліцейський може використати вогнепальну зброю для знешкодження тварини, яка загрожує життю чи здоров’ю поліцейського та інших осіб), щоб знешкодити собаку, охоронці порядку використали вогнепальну зброю. 34-річного порушника інспектори затримали, а поранену тварину передали спеціалістам, які доставили її до ветеринарної лікарні.Наразі за данним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.Дбайте про своїх домашніх улюбленців та будьте свідомими! Утримання домашніх тварин – це велика відповідальність за братів наших менших!У зв'язку з тим, що подія набула суспільного зацікавлення, надаємо відео з бодікамер патрульних, які знаходилися на місці події.#ПорядокЦеТи #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіція #патрульнаполіціяодеси #police #patrolpolce #patrolpolceua #od_patrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Понеділок, 4 травня 2020 р.

4 мая, 2020 23:02