На Середньофонтанській чергове обвалення будинку (відео)

Аварійний будинок на Середньофонтанській, 29, можуть розібрати. Експертиза визначить, чи підлягає будівля укріпленню.

Учора ввечері там сталося чергове обвалення: не витримала частина веранди та даху. Мешканців однієї з квартир відселили, інші залишаються у домівках на свій ризик.

Сильний гуркіт розбудив мешканців будинку на Середньофонтанській, 29, о пів на десяту вечора. Завалилася частина даху та веранди. На щастя, люди відбулися переляком.

У квартирі, частина якої обвалилась, взагалі прописано 15 осіб, зокрема й шестеро неповнолітніх. Усі — на черзі на відселення. Фактично ж мешкала одна родина. Оксана зверталася до різних інстанцій. Останнє звернення про те, що у будинку залишатися небезпечно, вона писала кілька тижнів тому.

У 2017 році дах пообіцяли реконструювати. Але, за словами чиновників, тоді на ремонт не вистачило коштів. За цей час додались нові й нові тріщини, та зрештою сталось обвалення. Тепер долю будинку вирішуватимуть більш радикально.

Проте розселити увесь будинок не беруться. Нині мешканців однієї з квартир відправили до родичів, іншої — до готелю. На будинок чекає чергова експертиза.

22 мая, 2020 15:57