На Польському узвозі зруйнувалась частина будинку (відео)

На Польському узвозі обвалилася частина житлового будинку. Людей встигли евакуювати вчасно, ніхто не постраждав. Втім, наразі жителі залишилися без даху над головою.

Чиновники пропонують тимчасово поселити їх у таборі «Мрія», що поблизу меморіалу 411-ї батареї, проте такий варіант підійшов не усім

Будинок на Польському узвозі обвалився вночі 7 квітня. Мешканців встигли евакуювати, тож ніхто не постраждав. Однак без житла залишилися 21 людина. Люди бідкаються: тепер нікуди йти.

Чому будинок обвалився, мають з’ясувати експерти. Поки вони цього не зроблять, до будівлі нікого не пускатимуть. Людям запропонували тимчасово поселитися у таборі «Мрія», що поблизу 411-ї батареї. Втім, більшість переїхати туди не згодні.

Мешканці будинку кажуть: обвалення було очікуване, будівля вже років 30 в аварійному стані. А численні прохання допомогти чиновники весь час ігнорували — запевняють люди. Зокрема, у 2018 інша частина будинку тут згоріла, та й донині з цим ніхто нічого не зробив.

У ЖКС «Порто-Франківський» нещодавно змінилося керівництво. Нова директорка каже: про долю будинку після пожежі їй невідомо.

Чиновники розповідають: у будівлі нібито є власник. Тож хто ремонтуватиме її — невідомо. Загалом постраждало вісім сімей. Троє орендарів кудись поїхали одразу ж після обвалення. З іншими чиновники тримають зв’язок.

8 мая, 2020 15:02