Літні майданчики кафе і ресторанів приймають відвідувачів (відео)

Офіціанти-космонавти та одноразовий посуд. У перший день послаблення карантину в Одесі розпочали роботу деякі заклади.

Серед них літні майданчики кафе та ресторанів просто неба. Однак всі вони повинні дотримуватися рекомендацій МОЗ: обмежувати кількість відвідувачів, контролювати відстань між людьми, перевіряти температуру і проводити дезінфекцію.

Офіціанти на відкритих майданчиках справді де-не-де схожі на космонавтів. А от відвідувачі — поголовно без масок і рукавичок. Лише деякі з клієнтів користуються антисептиками, більшість і це, м’яко кажучи, ігнорують.

Думки різняться, та одеситів об’єднує одне: люди радіють можливості вийти на вулицю без страху отримати штраф. Та нарешті насолодитися улюбленою стравою просто неба в затишному закладі.

Піднесений настрій не приховують і самі працівники закладів громадського харчування.

Список вимог МОЗ до майданчиків кафе і ресторанів довгий. Серед них, на думку більшості рестораторів, є й дещо дивні. Наприклад, не можна давати меню в руки відвідувачам, сидіти за одним столом дозволено лише двом особам, а їсти треба виключно з одноразового посуду.

Як бачимо, вимог дотримуються вибірково і залежно від закладу.

Поки що в Одесі відкрилося близько третини літніх майданчиків кафе і ресторанів. Решта активно готуються: поливають дезінфекторами та протирають вже винесені столи та стільці.

Тобто не мине й тижня, як відкриються майже всі ресторани та кафе, яким вдалося зберегти персонал і необхідні фінанси для початку роботи.

11 мая, 2020 19:55