Конфлікт в Одеській облдержадміністрації (відео)

Конфлікт між головою облдержадміністрації Максимом Куцим та його заступником Віталієм Свічинським.

Останній на своїй фейсбук-сторінці висловив невдоволення діями керівника. Причиною стало скасування тендерів із закупівлі автобусів для школярів.

Зазначимо, в системі «Прозорро» аукціони досі не скасовані та перебувають на стадії кваліфікації переможця.

«Мої пропозиції, а фактично моя робота, сприймаються ворожо. І у мене є лише здогадки, чому? Можливо, тому що я працював на різних посадах і при різних керівниках ОДА та чітко асоціююсь з проукраїнськими силами, яким зараз немає місця в системі координат «демократичної» влади?
Ще в жовтні минулого року я написав заяву про звільнення з займаної посади. Весь цей час вона не була задовільнена», — написав заступник голови Одеської облдержадміністрації Віталій Свічинський.

На допис відреагував Максим Куций та повідомив, що звільнив Свічинського. Також звинуватив його у затримці виплат працівникам швидких. Зауважимо, офіційного документа про звільнення Свічинського досі немає.

«Ще в минулу п’ятницю прийняв рішення щодо звільнення заступника Віталія Свічинського, який відповідав за соціальний та медичний напрямок й не впорався з поставленими задачами. Останньою краплею стали затримки із доплатами медикам «швидкої». Держслужбовець знав про це, але не вчинив достатніх дій, аби вирішити проблему. Я не прихильник скандалів, тому дав йому звільнитися без принижень та ганьби. Але тут, ймовірно, спрацював «передвиборчий фактор» — намагання протистояти державним структурам, роботу яких сам не зміг виконувати», — прокоментував на сторінці у фейсбуку голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

12 мая, 2020 19:16