Голова Одеської митниці прокоментував своє затримання (відео)

«Все було заради хайпової картинки», — так прокоментував своє «затримання» голова Одеської митниці Михайло Грибанов.

Учора співробітники СБУ та Держбюро розслідувань провели обшуки в офісі митниці та на постах «Одеса» та «Чорноморськ». Пізніше повідомили, що очільника митниці затримали через хабар у тисячу вісімсот доларів.

«Ніякого хабаря не було, я не затриманий, ви можете подивитися на це. На мене вдягнули кайданки, поклали на землю, я так розумію, що це було заради гарної хайпової картинки, бо десь за вісім хвилин вони були зняті», — заявив начальник Одеської митниці Держмитслужби Михайло Грибанов.

За словами Грибанова, його навіть не допитали, ніяких підозр досі не висунули. А от юристи зафіксували більш ніж 30 серйозних зауважень щодо перебігу обшуку.

«Усі двері до приміщення були відчинені, однак не зважаючи на те, що вони були відчинені, їх ламали або просто зривали з петель, напевно, аби продемонструвати гарну картинку для ЗМІ. Хотів би звернути увагу, що слідчі не повинні надавати будь-яку інформацію ЗМІ», — повідомив юрист Денис Пономаренко.

За словами юристів, вилучені документи не були «прихованими». Вони пов’язані зі звичайною діяльністю митниці та не мають стосунку до керівництва — нинішнього або попереднього.

Щодо затримань: нині СБУ повідомляє про затримання співробітника митного поста «Чорноморськ». Його підозрюють в отриманні хабаря в тисячу триста доларів. Цю інформацію Михайло Грибанов підтвердив.

14 мая, 2020 19:25