Віталій Свічинський прокоментував своє звільнення (відео)

Скандальне звільнення: Свічинський спростував звинувачення у свій бік щодо затримки доплат медикам, нібито через які його позбавили посади.

Ексзаступник голови облдержадміністрації пояснив, що від самого початку попереджав про неможливість трикратних виплат через прогалини у законодавстві. Це саме визнав і президент Володимир Зеленський.

«Саме в цьому наказі є таке невеличке посилання, що саме порядок та визначення виплат визначені іншим наказом Мінсоцполітики № 145: в пункті 1.1 написано, що доплата здійснюється відповідно до фактично відпрацьованого часу. Ми це здійснили у повній відповідності до законодавства, і для мене дивними є ті заяви, які я читаю у засобах масової інформації, особливо від голови державної адміністрації», — заявив ексзаступник голови Одеської ОДА Віталій Свічинський.

Також Свічинський зазначив, що до його обов’язків не входило розпорядження коштами. Своє звільнення ексзаступник називає політично вмотивованим та нині серйозно задумується про судовий позов.

«Жодного дисциплінарного провадження, жодного стягнення я не отримав за весь період своєї роботи. Всі заступники голів державних адміністрацій після приходу нового очільника складають свої повноваження, я дійсно писав цю заяву у жовтні 2019 року, і фактично сьогодні я звільнений на підставі заяви, яку я написав 7 місяців тому», — зазначив Віталій Свічинський.

Нагадаємо, голова ОДА Максим Куций пояснив звільнення Свічинського «особистою відповідальністю за затримки доплат медикам швидкої».

13 мая, 2020 15:08