Велосипедну естакаду Траси здоров’я закрили на ремонт (відео)

Відкрили й одразу ж закрили! Не встигли містяни вдосталь поїздити новою велосипедною естакадою, як вона знову стала недоступною. Хоча, за словами начальника управління дорожнього господарства, шляхопровід над Трасою здоров’я повністю готовий. А відкривали його для зручності одеситів.

«Уже люди могли пользоваться ею, потому что она, в принципе, готова. Просто без верхнего финишного слоя. Это точно так же, когда мы асфальтируем улицы, наносим нижний слой, то есть нижние слои асфальтобетона, и перед тем, как нанести финиш, открываем движение для удобства людей», — прокоментував начальник управління дорожнього господарства Одеської міської ради Андрій Сандул.

Зараз проїзд і прохід по естакаді заборонені. Про це повідомляє «цеглина» і сигнальна стрічка, перетягнута між поручнями. Ті, хто встиг проїхатися тут, відчули особисто, що покриття потребує допрацювання.

«Дорогу надо доделать все-таки, потому что там плитка, она ходит туда-сюда. Недоделана дорога — это единственное», — розповіла велосипедистка Ірина.

Попередньо вартість будівництва оцінили в 71 мільйон бюджетних гривень. Додаткові кошти виділяти не планують. Водночас залишається ризик зсуву, який не взяли до уваги під час проєктування естакади. Схил над узбережжям загрожує обваленням особняку, який у 2013 році був найдорожчим з виставлених на продаж в Україні.

Додамо, що саму велоестакаду планують відкрити для користування наприкінці травня або на початку червня.

13 мая, 2020 19:08