Одесситов призывают обезопасить детей от открытых окон

С наступлением тепла и в связи с тем, что многие одесситы находятся дома на самоизоляции, патрульные напоминают о важности соблюдения правил безопасности. В частности, это касается случаев падения детей из окон.

Об этом сообщили в пресс-службе ведомства.

«Провітрюючи свою оселю, люди відчиняють вікна, щоб створити комфортну температуру та впустити свіже повітря. Але, якщо в помешканні є маленькі діти, це досить небезпечно. Відчуваючи свіже прохолодне повітря, діти вилазять на підвіконня, чим наражають себе на небезпеку випасти з відчиненого вікна. Деякі батьки помилково вважають, що москітні сітки можуть втримати вагу їхньої дитини і захистити від випадіння, але це не так. Мало того, діти можуть навіть самостійно відчинити вікно, якщо на ньому не встановлені спеціальні дитячі замки. Звісно, найкращий спосіб убезпечити дитину — не залишати її без нагляду», — говорится в сообщении.

Одесситов призывают не рисковать жизнью и здоровьем ребенка: выходя из комнаты, даже на несколько минут, нужно закрывать окна. Кроме того, детям стоит напоминать правила безопасности.

17 апреля, 2020 12:00