Коронавирус в Одесской области: зафиксирован 161 случай инфицирования COVID-19

Одесский областной лабораторный центр МОЗ Украины сегодня подтвердил несколько новых случаев заболевания коронавирусом в регионе.

Как сообщил глава ОГА Максим Куцый, по состоянию на 10:00 22 апреля в области зарегистрирован 161 случай COVID-19.

Заболели 6 человек в Подольске, 2 в Одессе, и по 1 в Беляевском и Килийском районах.

Зафиксирован один летальный случай. Скончался 56-летний одессит.

Кроме того, 5 пациентов с COVID-19 выздоровели.

«Наразі епідемічна ситуація в регіоні залишається нестабільною. Через не дотримання правил індивідуальної санітарної безпеки та окремі порушення карантину на Великдень, за даними епідеміологів, пік захворюваності очікується з 3 по 8 травня. Тому Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 11 травня та було прийнято рішення про перенесення поминальних днів на червень», — пишет Максим Куцый.

Подробнее об этом глава ОГА рассказал в видеообращении⬇️

Звернення до мешканців Одещини щодо продовження карантину

Друзі! ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України" підтвердив 161 випадок захворювання на коронавірус.З нових випадків – 6 у місті Подільськ, 2 у місті Одеса та по одному в Біляївському та Кілійському районах.На жаль, маємо повідомлення про ще один летальний випадок – 56-річний мешканець Одеси. Висловлю свої співчуття родині й близьким.Наразі епідемічна ситуація в регіоні залишається нестабільною. Через не дотримання правил індивідуальної санітарної безпеки та окремі порушення карантину на Великдень, за даними епідеміологів, пік захворюваності очікується з 3-го по 8 травня. Тому Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 11-го травня та було прийнято рішення про перенесення поминальних днів на червень. Станом на сьогодні, з лабораторії прийшов другий негативний ПЛР-тест на пацієнта з Овідіопольского району. Тож маємо вже 5 одужавших! Дуже прошу: ці три тижні ми маємо бути максимально відповідальними та суворо дотримуватися правил карантину. Не виходити на вулицю без крайньої потреби та уникати місць масового скупчення людей. Бережіть себе.

Опубліковано Максимом Куцим Середа, 22 квітня 2020 р.

23 апреля, 2020 9:43