Активная миграция птиц началась в национальном природном парке «Тузловские лиманы»

Активная миграция птиц началась в национальном природном парке «Тузловские лиманы» в Татарбунарском районе Одесской области.

Об этом на своей странице в соцсети Facebook сообщил эколог Иван Русев.

По его словам над парком пролетают миллионы разнообразных птиц. Иван Русев выбрал фотографии четырех маленьких по размерам «мигрантов»: желтой и белой трясогузок, горихвостки-чернушки и зяблика.

«Весняна міграція. Кожну добу через Тузлівські лимани і вдень і вночі пролітають десятки тисяч птахів. Помітні не всі і навіть для досвідченого ока не завжди трапляються багато видів. Є птахи великі і їх помітно без бінокля — неозброєним оком. Це журавлі, дикі гуси, качки різних видів, кулики, чайки і ін. Але є і такі, які практично непомітні, оскільки вони маленького розміру. Однак їх досить багато в нашому парку в цю пору року. І вони з раннього ранку до пізнього вечора досліджують різні біотопи нашого парку, щоб поживитися, відпочити або заночувати. І за мінімальними оцінками в період весняної міграції через території та акваторії нашого нацпарку пролітає не менш одного мільйона птахів», — написал эколог.

15 апреля, 2020 8:45