Як їздитиме транспорт на час обмеження руху на проспекті Небесної сотні (відео)

Вже з вечора 14 березня маршрутки, які їдуть по проспекту Небесної Сотні у напрямку вулиці Левітана, об’їжджатимуть перехрестя з вулицею Шкільний Аеродром.

На зупинці поблизу «Сіті Центру» вже встановлені відповідні дорожні знаки. Відповідно до них, водії їхатимуть через провулок за скейт-парком.

У п’ятницю стартує перший етап ремонту трамвайного полотна. Сам тринадцятий трамвай на час проведення робіт не працюватиме. Змінить маршрут і 12 тролейбус: з Інглезі він прямуватиме на академіка Корольова, доїжджатиме до проспекту Академіка Глушка, а вже звідти їхатиме назад по проспекту Небесної Сотні.

Детальніше зі змінами руху можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради Одеси.

«Будет введен временный трамвайный маршрут 3-К, который будет осуществлять доставку пассажиров от Старосенной до Юго-Западного массива», — заявив директор департаменту транспорту ОМР Олександр Ілько.

Коли завершать перший етап робіт, аналогічно перекриють іншу смугу проспекту Небесної Сотні — у напрямку до вулиці Інглезі. На перекритій ділянці працюватимуть муніципальні інспектори з паркування. Вони стежитимуть, аби водії не залишали автівки та не ускладнювали рух. Зазначу, ремонт трамвайного полотна вирішили провести, щоб збільшити пропускну здатність проспекту Небесної Сотні.

«Транспорт на цьому перехресті пригальмовує, на кожен сигнал світлофора проїжджає небагато машин, створюються затори», — зазначив начальник управління дорожнього господарства ОМР Андрій Сандул.

У мерії кажуть: за таким же принципом ремонтували трамвайне полотно на розі Прохорівської та М’ясоїдівської.

Загалом роботи на проспекті Небесної Сотні обійдуться у понад вісім мільйонів гривень.

Нагадаємо, ремонт орієнтовно триватиме до 24 квітня.

11 марта, 2020 19:01