Які обмеження через підвищену захворюваність запровадять в Одесі (відео)

Від завтра на карантин зачиняють одеські школи.

У дошкільних навчальних закладах вводять особливий режим роботи: батьків просять намагатися залишати дітей вдома, а працівникам закладів, які мають підозри на хворобу, рекомендують не виходити на роботу.

На сайті департаменту освіти згодом обіцяють опублікувати відеоуроки для школярів.

«В Одесі немає підтверджених випадків коронавірусу, але значно зросла кількість дітей, які хворіють на ГРВІ та грип. Закрито вже 223 класи, тому з завтрашнього дня школи закриваються на карантин, орієнтовно на три тижні, але в разі зниження небезпеки можливе відновлення процесу раніше», — повідомила у Facebook директор департаменту освіти та науки ОМР Олена Буйневич.

Водночас лікарі спростували інформацію про те, що пульмонологічні відділення завантажені настільки, що доводиться розміщувати дітей у коридорах.

За словами медиків, пацієнтів справді надходить більше, ніж зазвичай, але це нормальна ситуація для епідсезону, яка відбувається у лікарнях щороку. У коридорах дітей не лікують, вони лежать у палатах.

«Дети лежат в коридоре эпизодически, это происходит ночью. На утро доктора делают обход, мы сразу кладем в палаты», — прокоментувала завідувач відділення педіатрії міської дитячої лікарні № 2 Наталія Зальцман.

За словами лікарів, пульмонологічне відділення другої дитячої лікарні приймає у середньому 27 хворих на день. Зазвичай пацієнт залишається тут на три дні.

«Если это просто ОРВИ, то дня три, если пневмония, то в районе недели», — зазначила заступниця директора з медичної частини міської дитячої лікарні № 2 Тетяна Бондаренко.

11 марта, 2020 18:54