Скандал на конкурсі на посаду «головного» з медреформи (відео)

Приватна співбесіда за зачиненими дверима: в Одесі продовжують зі скандалом обирати «головного» з медреформи.

У облдержадміністрації пройшли вже три етапи конкурсу на посаду заступника голови обласного департаменту охорони здоров’я, а саме з питань реформування системи. Тестування, ситуативне завдання та співбесіда з членами комісії, передбачені за регламентом, вже відбулись.

Однак з’явився ще один етап: особиста співбесіда з керівником обласного департаменту охорони здоров’я.

«Мы, к сожалению, не можем допустить ситуацию вот этой непонятной, непрозрачной встречи, которая планирует проходить до объявления результатов конкурса. Мы настаиваем на том, чтобы сначала их объявили, а потом проводили этот этап собеседования», — повідомила громадська діячка Ірина Потоцька.

У відомстві обіцяють оприлюднити результати конкурсу наступного дня.

«Ті питання, які будуть виникати на співбесіді, це внутрішні питання, це питання і реформи, і особливостей розвитку реформи, я вважаю, що зйомки будуть провокувати кандидатів і не зможуть дати їм можливості відкритися», — прокоментувала в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Оксана Рокунець-Сорочан.

З трьох кандидатів проти відеофіксації виступив лише один — Олександр Курмиш. Його ім’я ЗМІ пов’язують з корупційними скандалами під час закупівлі автомобілів швидкої допомоги для Київського обласного центру медицини катастроф. Усі закиди Курмиш спростовує.

«Это неправда. Все, что там написано, это все неправда! Вы сначала зайдите на “Прозорро” и посмотрите, кто торги проводил, кто подписывал договоры», — заявив кандидат на посаду заступника директора департаменту охорони здоров’я Олександр Курмиш.

 

12 марта, 2020 17:03