Пожежа у дохідному будинку Переца на вул. Пушкінській, 5 (відео)

Рятувальник постраждав під час чергової пожежі в пам’ятці архітектури.

Цього разу палало напівпідвальне приміщення в дохідному будинку Переца на Пушкінській, 5. Від полум’я частково обвалилися сходи між першим та другим поверхом.

Внаслідок цього постраждав пожежник, його доставили у шпиталь. Більше постраждалих немає.

Через обвал сходів не всі мешканці змогли покинути будівлю самостійно, довелося чекати порятунку на балконах. Дев’ятьох людей рятувальники вивели по запасних сходах.

Додамо, пожежа почалась у понеділок близько восьмої вечора та вже за годину її ліквідували. Очевидці стверджують, що це був підпал.

«Украли леса железные из парадной. Кладовка была закрыта. Парень спросил, видели ли мы леса. Сказали: утром были — сейчас нет. Подумали на строителя, который делал ремонт в нашей парадной. В общем — в кладовку, а он закрылся в кладовке, облил себя какой-то смесью. Поджигал себя. Сначала стали гореть тряпки, потом пошел дым. Вызвали полицию, его увели в наручниках. Вроде все прекратилось. Через минут 30 я слышу: бух — какой-то хлопок. Открываю дверь, и просто врывается клубок черный дыма. Все», — розповіла мешканка будинку Катерина Логінова.

Нагадаємо, саме цей під’їзд нещодавно відремонтували. На роботи витратили 1,7 млн грн з міського бюджету.

3 марта, 2020 14:58