На Одещині безкоштовно навчатимуть підприємців (відео)

Школу організацій з розвитку підприємництва запускають в Україні.

Її мета — сприяти розвитку малого й середнього бізнесу. Відбиратимуть організації з невеликих міст та ОТГ, а також ті, що займаються розвитком підприємництва.

«Ми хочемо допомогти таким організаціям стати на ноги, отримати спеціальні знання і навички, які необхідні для роботи на місцевому рівні, й далі підтримувати їх мікрогрантами, щоб вони змогли реалізувати свої ідеї та навички, які вони отримували під час навчання. Для південного регіону, Одеської області це дуже важливо, і в Одеській області буде працювати ця програма. Це одна з пріоритетних областей для програми нашої», — прокоментував керівник напрямку зі створення сприятливого бізнес-середовища програми USAID Любомир Чорній.

Упродовж навчання в школі учасники отримають індивідуальну підтримку експертів. А ще — можливість залучити гроші на реалізацію власної ініціативи у своєму регіоні.

«Такий проєкт, який сьогодні запускається разом із CIVITTA, допомагає на місцях вирощувати асоціації, спільноти, які допомагають розвивати малий і середній бізнес, які є драйверами економіки нашої країни. Чим більше таких проєктів буде з’являтися, тим міцнішою ставатиме наша економіка», — заявила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції України Валерія Іонан.

Щоб стати учасником Школи організації з розвитку підприємництва на Одещині, необхідно подати заявку. Для цього скористуйтеся QR-кодом або перейдіть за посиланням, яке ви бачите на екрані. Прийматимуть заявки до 17 березня включно. Навчання в школі безкоштовне, його фінансує уряд США.

2 марта, 2020 19:08