Майже 250 робіт представили в Одеському художньому музеї (відео)

Коронавірус мистецтву не завада: в Одеському художньому музеї відкрилася виставка «Суворі та стильні».

Це наймасштабніший проєкт 2020 року, автор якого — сам директор Одеського художнього Олександр Ройтбурд. На виставці представили понад 250 робіт художників, які були написані в період від середини 50-х до 70-х років.

«Мы перекрыли весь верхний этаж Нарышкинского дворца, чтобы показать не только нашу коллекцию, но и собрание еще девяти партнеров-художников нашей выставки, которые учились у Османчука и Егорова, и наших коллег из частных музеев», — повідомив куратор виставки «Суворі та стильні» Кирило Ліпатов.

«Суворий стиль — це московський стиль, та в Україні був його вплив. І ці художники мали ці риси на стилістичному рівні», — прокоментував директор Одеського худмузею Олександр Ройтбурд.

Касир і доглядачі працюють в рукавичках, а для дезинфекції закупили спецзасоби.

«В музеї кожні 30 хвилин обробляють всі поверхні, провітрюють приміщення, і ми дотримуємося норм щодо збереження експонатів — це дуже важливо. Було скасовано всі заходи в музеї, всі збірні екскурсії, музей можна відвідати маленькими групами. Поки не було розпорядження про закриття музею», — зазначила заступник директора з розвитку Одеського худмузею Олександра Ковальчук.

13 марта, 2020 19:51