Зеленский заявил, что Украине угрожает дефолт в случае провала голосования в Раде

По словам президента Украины Владимира Зеленского, упадок экономики и дефолт могут быть, если на внеочередном заседании Верховная Рада не примет законопроектов, необходимых в ситуации с коронавирусом.

Об этом сообщили на сайте главы государства.

«Наша країна через коронавірус фактично опинилася на роздоріжжі й має два шляхи. Перший – це ухвалення двох життєво важливих законів. Після чого ми одержимо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше десяти мільярдів доларів. Це потрібно для стабілізації економіки країни та подолання кризи. Інакше – другий шлях. Це – провал цих законів. Після – занепад економіки й навіть загроза дефолту», — сказал президент.

Президент отметил, что законопроекты будут вынесены на рассмотрение Верховной Рады на внеочередном заседании 30 марта.

«Останні тижні Офіс Президента та Кабінет Міністрів робили все, що від нас залежало. І ми зробили це – ми домовилися про фінансову підтримку для України. Ми з урядом обрали свій шлях. Тепер – черга за вами, шановні народні депутати. Вся відповідальність завтра лягає на ваші плечі. Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси», — подчеркнул Зеленский.

30 марта, 2020 8:07