Завтра Рада розгляне кадрові питання: можливі відставки в уряді (відео)

Верховна Рада завтра на позачерговому пленарному засіданні розгляне низку кадрових питань, що пов’язані з роботою Кабінету Міністрів.

Йдеться про можливі відставки в уряді, реорганізацію міністерств та нові призначення.

«Там ряд законов, я так понимаю, для антуража. Реальная причина — это правительство. Возможно, силовики», — заявив народний депутат Антон Яценко.

«Заміна певних, можливо, заступників міністра. Аби підсилити уряд. Зараз проговорювати відставку прем’єра ми не можемо, оскільки заяви немає. Конституція дає йому можливість працювати до осені», — повідомив народний депутат Данило Гетманцев.

«Всі колеги по монобільшості також не розуміють, хто буде новим керівництвом в міністерствах розділених, які з’являться абсолютно нові, тому що і таке тільки що в телеграм-каналах прозвучало», — зазначила народний депутат Ніна Южаніна.

Позачергове засідання Ради відбудеться на прохання президента Володимира Зеленського. Раніше голова держави запропонував спікеру парламенту Дмитру Разумкову внести до завтрашнього порядку денного декілька проєктів законів, зокрема, і щодо Кабінету Міністрів.

Крім того, президент просив заслухати звіт про діяльність правоохоронних органів. Засідання розпочнеться о 16:00.

3 марта, 2020 16:48