В Одесі пройшов благодійний жіночий забіг Run of the best (відео)

На швидкість та на витривалість. 7 березня на стадіоні «Динамо» відбувся жіночий забіг Run of the best.

Змагалися учасниці у чотирьох вікових категоріях. Як зазначають організатори, мета заходу — це не тільки благодійність, а й популяризація спорту в Україні.

«Это любительский забег. Могут бежать даже те, кто никогда не бегал. Так как я — начал год назад бегать — тоже в «Лучиках счастья». Мы хотели сделать праздник для людей, чтобы и цветы были, и бренд-волл. Ну, конечно, как везде бывают сложности, но мы это преодолели. Сделали неплохое мероприятие», — повідомила організаторка змагань Run of the best Юлія Расковалова.

«Часть средств пойдет на реконструкцию раздевалок на “Динамо”, душевые кабинки и т. д. Часть средств пойдет в клиническую больницу. Мы собирали деньги на инфузомат. И вот его сейчас привезут сюда. Вышло так, что день в день он пришел», — зазначила голова благодійного фонду «Промені щастя» Альона Чорна.

У забігу взяли участь не тільки одеситки, а й жінки з інших міст України. Зокрема, перше місце в одній з категорій зайняла учасниця з Вінниці

«Трішки було важкувато, бо в цьому сезоні вперше бігала 3000 метрів, минулого року я бігала навіть полу марафони, але в цьому році нажаль 1500 метрів», — розповіла Олена Лавринюк, яка зайняла перше місце.

Це був вже третій жіночий забіг, організований благодійним фондом «Промені щастя». Найближчим часом планують провести ще два подібні заходи 25 квітня і 23 травня.

8 марта, 2020 19:14