В Одесі з’явився хаб для правоохоронців та громадськості (відео)

Консультативна місія ЄС відкрила в Одесі перший Knowledge Hub.

Тут представники громадськості спільно з правоохоронцями зможуть проводити різноманітні тренінги та обмінюватися ідеями щодо реформ. Сьогодні відбулася офіційна частина відкриття, але фактично за останні півтора місяця в хабі вже провели 18 семінарів. Запланували ще 22.

Серед тем — запобігання організованій злочинності, злочинності серед дітей і так далі. Сьогоднішній семінар присвятили боротьбі зі злочинами проти довкілля.

«Злочини проти довкілля негативно впливають на майбутні покоління, на наших дітей та онуків. Це стосується й Одеси. Тут є свої екологічні проблеми: це і незаконна забудова узбережжя, це викидання сміття, забруднення води, тому це обговорюється тут сьогодні», — заявив заступник голови Консультативної місії ЄС Фредрік Весслау.

«Одно из направлений, волнующее весь мир, — защита окружающей среды. Яркой иллюстрацией является враг корабля, который валяется на пляже в Аркадии, сначала был большой интерес, а теперь интересуются только туристы», — зазначив керівник регіонального представництва КМЄС в Одесі Раїмондс Деічманіс.

5 марта, 2020 19:00