Волонтери хочуть «прокачати» пожежну частину № 6 (відео)

Зробити на максимум: на платформі «Добра справа» запустили проєкт, щоб удосконалити побутові умови та технічне оснащення пожежників.

Розпочати планують із частини № 6, що на проспекті Небесної Сотні. Територію дільниці зроблять сучасною, із майданчиками для баскетболу, футболу та спортзалом. Також закуплять найдосконалішу екіпіровку.

«Підрозділи всім необхідним забезпечені, але я хочу сказати, що “Пределу мастерства нет”. Якщо, наприклад, сюди буде поставлена найякісніший, найсучасніший бойовий одяг, ми тільки за це», — повідомив начальник ГУ ДСНС в Одеській області Вадим Шулюк.

Наприклад, спортзал для рятувальників вже погодився спроєктувати один з відомих тренерів України. Залишилося знайти гроші. Саме тому до проєкту закликають долучитися меценатів.

«Во всех развитых странах, причем с максимально развитой экономикой, считается достаточно благородным явлением меценатам помогать пожарным, спасателям. Мы выбрали 6-ю пожарную часть, ввиду того, что у нее достаточно объемная территория, есть какие-то свободные еще помещения», — зазначив представник соціальної платформи «Добра справа» Анатолій Кавун.

Повний список речей, що зроблять пожежну частину кращою, вже оприлюднили на сайті платформи «Добра справа».

13 марта, 2020 17:04