Історичний центр Одеси під загрозою (відео)

Реконструкція Французького бульвару ще не почалася, та у всіх на вустах. Одесити хочуть будь-яким шляхом зберегти бульвар в автентичному вигляді, а влада — вирішити проблему транспортного колапсу.

Свої пропозиції цього разу висунули активісти й експерти в рамках хабу «Одеська перспектива», аби зрушити питання з мертвої точки. Також на зустрічі обговорили й інші проблемні локації міста.

«Ми плануємо обговорити комплексні дії, які допомогли б залучити інвесторів до відновлення історичної частини Одеси. Так всі ці процеси можна набагато пришвидшити й перетворити Одесу на зовсім інше місто», — повідомив модератор експертного хабу «Одеська перспектива» Павло Короленко.

Такий захід проводять вже не вперше. Адже, за словами експертів, міського бюджету замало, аби повністю розв’язати проблему.

«Місцева влада не має комплексної стратегії розвитку і відновлення історичного вигляду міста. Вони прописують, виконують і приймають програми, які зводяться лише до косметичного ремонту будинків. А що всередині будинків, нікого не хвилює», — зазначив Павло Короленко.

Нагадаємо, нещодавно поліція викрила чиновників мерії Одеси та депутатів на великій розтраті. Ремонтні роботи на Рішельєвській обійшлися місту в 12,5 мільйонів гривень, а на Пушкінській — у 20 мільйонів. На думку слідства, кошториси були завищені.

27 февраля, 2020 14:41