Чоловік у суді погрожував гранатою: подробиці (відео)

Вважає себе невинуватим та обіцяв підірватися. Чоловік, якого підозрюють в умисному вбивстві, погрожував гранатою прямо у залі суду.

Роботу Приморського суду тимчасово зупинили, а людей евакуювали.

Врешті-решт підозрюваний здався правоохоронцям.

«Я нахожусь в Приморском районном суде и угрожаю взорвать себя, если не выполнят мои требования. Требование одно — требую справедливого суда и наказания лиц, виновных в том, что здесь сейчас происходит», — заявив підозрюваний.

Цього чоловіка підозрюють у вбивстві. На вирок він чекає протягом трьох років. Щоб добитися справедливого рішення, прямо у залі суду дістав предмет, схожий на гранату, та став погрожувати, що підірве його.

У залі перебувало двоє суддів та конвоїр.

Після двогодинних перемовин підозрюваний таки здався правоохоронцям.

«Він повідомив, що не причетний до вказаного злочину, вимагає звільнити негайно його з-під варти і відпустити додому. Крім того, повідомив, що три роки не бачив родину і дуже хоче побачити свою дружину», — повідомив начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех.

Зараз правоохоронці з’ясовують, де і за яких обставин підозрюваний міг дістати гранату.

«Це виконує конвойна служба, звичайно, вони обшукують, але в обвинувачених є право приносити деякі індивідуальні речі та, звичайно, граната не такий великий предмет. В них немає металошукачів. Це питання не зовсім до мене, я можу не зовсім компетентно відповісти, але вони контролюють саме всіх затриманих», — прокоментував голова Приморського районного суду Сергій Кічмаренко.

Розгляд провадження щодо вбивства правоохоронці пообіцяли прискорити. Однак через інцидент підозрюваному тепер загрожує нова кримінальна справа за двома статтями.

28 февраля, 2020 16:47