У виправній колонії № 14 провели навчання (відео)

Втеча з колонії, затримання в’язня службовими псами та застосування зброї. В 14-й виправній колонії Одеси пройшли підсумкові річні навчання.

Туди з’їхалися представники усіх виправних закладів Південного регіонального управління з питань виконання покарань. На навчання завітала й наша знімальна група.

Звичайно, в’язні-втікачі не справжні, та й під час проведення такої показової спецоперації постраждалих немає. Це все лише інсценізація, так в пенітенціарній службі показують — вони готові до будь-яких викликів.

Затримання втікача службовими собаками: в них і регулярні тренування за графіком, і відпрацювання з іспитом теж щомісяця.

Щоб підбити підсумки роботи виправних закладів, до колонії завітав і начальник управління Державної кримінально-виконавчої служби України Олексій Бондаренко. Він зізнається — в пенітенціарній службі вистачає і проблем.

Незабаром системи відеоспостереження в деяких виправних закладах планують встановити, а в інших — оновити. Це, каже Олексій Бондаренко, допоможе своєчасно реагувати на порушення дисципліни ув’язненими.

6 февраля, 2020 15:55