Скільки коштуватиме охорона території навколо Delfi? (відео)

Охорона території навколо танкера Delfi, затонулого на пляжі «Дельфін» восени минулого року, обійдеться бюджету Одеси в кругленьку суму.

Щоб підготувати «Дельфін» до пляжного сезону 2020, необхідно дослідити дно і встановити загородження навколо судна. А після — організувати цілодобову охорону танкера.

«Встановлення додаткового рятувального поста та його укомплектування згідно з вимогами указу 301 — це одноразова виплата у розмірі 35 тис. грн. Для забезпечення у цьому випадку необхідно цілодобове несення служби двома особами на добу, з розрахунку доба через три — це додаткові вісім посад. В середньому приблизно вісім тисяч гривень зарплати — це 64 тис. грн на місяць», — повідомив директор департаменту муніципальної безпеки Одеської міськради Віктор Кузнєцов.

Найближчим часом рятувальники звернуться до департаменту фінансів з проханням виділити їм відповідні кошти. Додамо, раніше стало відомо, що в мерії планують закрити пляж «Дельфін» на літо. Чиновники вважають, що це єдина можливість убезпечити відпочивальників.

17 февраля, 2020 19:22