Одесса
8 Co
USD

Ризики, недоліки та переваги змін до Конституції обговорюють з громадськістю (відео)

Аналіз законопроєктів, виявлення ризиків, недоліків та переваг.

В рамках публічного форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» народні депутати, депутати місцевих рад, громадські активісти, журналісти та всі охочі обговорили питання обізнаності в конституційній реформі. Основними темами для дискусії стали останні зміни до Конституції України за 29 серпня 2019 року.

«Плюс до цього законопроєкту ми додали питання децентралізації. Та, на жаль, цього законопроєкту немає, адже президент його двічі вносив і відкликав. Сенс цього заходу — в діалозі та дискусії з громадянським суспільством стосовно новітнього конституційного процесу в Україні», — повідомив аналітик Центру політико-правових реформ Олександр Марусяк.

Впродовж 2019 року такі публічні форуми відбулися у Львові, Житомирі, Черкасах, Запоріжжі та Києві. До обговорення конституційного процесу долучилося щонайменше 400 учасників. Під час дискусій вони запропонували своє бачення реформи та рекомендації щодо внесення змін до чинної Конституції України.

«На сегодняшний день идет обсуждение гражданского общества относительно того, насколько изменения эффективны и жизнеспособны. И что нужно сделать для того, чтобы страна и народ смог влиять на законодательную инициативу в стране», — зазначив Роман Сеник, депутат Одеської облради.

3 февраля, 2020 14:56